Slide background
Slide background

  Okimark

  1996 yılında Okima bünyesinde kurulan Okimark, kalıp üretim alanında sahip olunan teknik bilgi, teknolojik imkânlar ve tecrübe sayesinde, üretim ve hizmet kalitesini faaliyete geçtiği günden bu yana zirveye taşıyarak markalama ve izlenebilirlik takımları üretiminde Türkiye’nin lider firması olmayı başarmıştır.

  Tüm markalama ve izlenebilirlik takımları yüksek kalite ve dayanıklılıkta müşterilerimizin istekleri ve uluslararası standartlar gözetilerek tasarlanmakta ve üretilmektedir. Harfler, logolar y ada rakamlar en yüksek hassasiyetle ve özenle işlenmektedir. Teknik bilgi birikimimiz en yüksek düzeyde hassasiyeti garanti etmektedir.

  Standart ürünleri sürekli olarak sevkiyata hazır bulunduran stok sistemizle, standart ürünlerde yurtiçi teslimat süresi 1 iş günüdür, özel ürünlerde ise en kısa sürede teslimat yapılmaktadır. Sipariş vermek için online kataloğumuzdaki formları kullanabilir yada doğrudan kendi çizimlerinizi bize gönderebilirsiniz.

  Kalite
  Üretimimizde ki yüksek kalite standartlarımız, uygun makine teçhizat, en yeni teknolojiye sahip analiz ve ölçü cihazları, yetişmiş personel,  ileri yönetim sistemimizle garanti edilmektedir.

  Güven
  Başarımızın sebebi işimizdeki kalite ve mükemmelliktir. Müşterilerimizin güveni ve itimadının devamı vazgeçilmez hedefimizdir. OKİMA Ltd. Şti. müşteri memnuniyetini ve güvenini hak etmeyi  “ilke”  edinmiş olup , yatırımlarını ve gelişim planlarını bu hedef doğrultusunda yönetmektedir.

  Teslimat
  Değerli Müşterilerimizden gelen siparişlerin zamanında ve istenen kalitede teslimini , iyi yapılmış bir üretim ve teslimat planını destekleyen , güçlü makine parkımız , kalifiye personelimiz , kaliteli hammadde stoğumuz ve yıllara dayanan tecrübemizle gerçekleştirmekteyiz.

  Çözüm Ortaklığı
  Fikirden ürüne çözüm ortaklığı anlayışıyla hizmet veren OKİMA Ltd.Şti. , müşteri beklenti , talep ve ihtiyaçlarını algılayıp , parça tasarımı ve prototip çalışmalarından , dökülmüş parçaların işlenip test edilmesi aşamalarına kadar hizmet sunmaktadır.