Okima

  İlk kuruluşu 1992 yılına dayanan Okima, otomotiv ve makine başta olmak üzere birçok endüstriyel alan içinyüksek basınçlı ve kokil döküm kalıbı üretimi yapmakta ve bu yöntemlerle alüminyum parça tedariği sağlamaktadır.

  Sunduğu hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini kazananfirmamız edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile 2000’li yılların başında yüksek basınçlı alüminyum döküm ve alüminyum kokil döküm tesisini kurmuştur. Günümüze gelene kadar ise kalıp ve alüminyum parça üretimi alanındaki kalitesini, uzmanlığını ve deneyimini arttırak müşteri portfoyünü genişletmiş ve memnuniyetini arttırmıştır.

  Sektörde gösterdiği büyüme ve sağladığı hizmet kalitesi ile müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek ve müşteriye özel çözümler sunabilmek hedefiyle dökümhane, kalıphane, talaşlı imalat ve kumlama faaliyetleriyle entegre bir tesis olarak 2010 yılında 1.750 m2 kapalı alanı bulunan fabrikasında hizmet vermeye başlayan firmamız, otomotiv ve makina sektörü başta olmak üzere birçok endüstriyel alandaki gelişmelere ve ülkemizin büyüme hamlesine paralel olarak yatırımlarını ve hizmet alanlarını genişleterek sektörün ihtiyaçlarına, sahip olduğu bilgi birikimi, makine parkı ve uzman personeliyle cevap vermektedir.

  Kalite
  Üretimimizde ki yüksek kalite standartlarımız, uygun makine teçhizat, en yeni teknolojiye sahip analiz ve ölçü cihazları, yetişmiş personel,  ileri yönetim sistemimizle garanti edilmektedir.

  Güven
  Başarımızın sebebi işimizdeki kalite ve mükemmelliktir. Müşterilerimizin güveni ve itimadının devamı vazgeçilmez hedefimizdir. OKİMA Ltd. Şti. müşteri memnuniyetini ve güvenini hak etmeyi  “ilke”  edinmiş olup , yatırımlarını ve gelişim planlarını bu hedef doğrultusunda yönetmektedir.

  Teslimat
  Değerli Müşterilerimizden gelen siparişlerin zamanında ve istenen kalitede teslimini , iyi yapılmış bir üretim ve teslimat planını destekleyen , güçlü makine parkımız , kalifiye personelimiz , kaliteli hammadde stoğumuz ve yıllara dayanan tecrübemizle gerçekleştirmekteyiz.

  Çözüm Ortaklığı
  Fikirden ürüne çözüm ortaklığı anlayışıyla hizmet veren OKİMA Ltd.Şti. , müşteri beklenti , talep ve ihtiyaçlarını algılayıp , parça tasarımı ve prototip çalışmalarından , dökülmüş parçaların işlenip test edilmesi aşamalarına kadar hizmet sunmaktadır.