Kalıp

Tüm faaliyetlerimizin çekirdeğinde yer alan yüksek basınçlı döküm ve kokil döküm kalıp üretimi, kurulduğu günden bu yana Okima’nın taşıyıcı gücü olmuştur.

Kalıp alanında danışmanlık, tasarım, imalat ve testi içeren hizmetlerimizin yanı sıra hızlı ve kaliteli döküm üretimiyle müşterilerimize A’dan Z’ye kapsamlı bir hizmet sunmaktayız.İşletmemizde üretilen döküm kalıpları uluslararası standartlara uygundur, kalıpların tasarımı, üretimi ve testi bu standartlara göre yapılmaktadır. Yüksek kalite üretimimiz ISO9001:2008 kalite sistemiyle belgelendirilmiştir.

Firmamızda bu standartlara göre üretilen döküm kalıpları uzun ömür ve yüksek hassasiyet özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Kalıp üretimindeki bu başarının temelinde sahip olunan teknik bilgi birikiminin yanı sıra üstün üretim sistemleriyle modern kalıp üretim teknolojilerinin bir arada kullanılması yatmaktadır

Mevcut yatırım programımız üretimin kalitesinin daha da arttırılması ve maliyetlerin düşürülmesi konularında en son teknolojinin kullanıldığını garanti etmektedir.